MicroCreative

O nas

MicroCreative powstało jesienią 2009 roku. Na bazie naszych doświadczeń zawodowych i obserwacji uznaliśmy, że nadszedł moment by zaproponować coś własnego i nowatorskiego.

Przyglądając się specyfice rynku IT i jego Klientom oraz zasadom działania firm outsourcingowych, spostrzegliśmy, że istnieje duża różnica zarówno w jakości obsługi, jak i technologii między segmentami dużych i małych firm. Spowodowane jest to kwestiami finansowymi, kompetencjami specjalistów IT i ich umiejętnościami szybkiego przekazywania wysokiej jakości informacji. Jakość stała się dla nas wyznacznikiem działania. Naszym Klientom, zarówno obecnym jak i przyszłym zawsze dostarczamy rozwiązania stabilne, optymalne i poparte wieloletnim doświadczeniem.

Wiemy, że niezależnie od wielkości firmy problemy napotykane przez użytkowników są do siebie zbliżone, niejednokrotnie takie same. Podobnie jest z oczekiwaniami. Pragniemy sprostać im wszystkim utrzymując najwyższą jakość, poprzez dostarczanie rozwiązań „szytych” na miarę.

Cechą wspólną twórców projektu MicroCreative jest pasja do technologii i dbałość o dobro Klienta. Świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz aktywny dialog z Klientem, gwarantujący profesjonalną i przyjazną atmosferę współpracy, to wyznaczniki naszego sukcesu.